top of page
Apartment
ثبت درخواست اتصال

گزینه های موجود در پروژه

دولار

500000

شروع قیمت ها از :

Apartment

آپارتمان برای فروش با نمای دریایی

گزینه های محدود
KP-01
کد پروژه
Vacation Villa
عقارات تركيا.png

اطلاعات پروژه

فضاهای آپارتمانی

54-719

تعداد حمام

2

تعداد بالکن

1

منطقه پروژه

82000

M2

منطقه

باکوی

شهر

استانبول اروپایی

روش های پرداخت

شرکت ساخت و ساز داگا پروژه جدید خود را در منطقه آتاکوی شهر باکوی , بالاتر از قطعه زمین , که آن را از سال 2004 از بانک سومر خریداری کرده است , راه اندازی می کند. این پروژه شامل 7 ساختمان برای آپارتمان ها , ساختمان هتل ها و یک ساختمان مسکونی است. ساخت و ساز هتل و ساخت و سازهای مسکونی به طور مستقل از این پروژه طراحی شده است. آپارتمان های پروژه با نادیده گرفتن دریا مشخص می شوند. ساخت و سازهای مسکونی شامل دفاتر خانگی 1+1 و 1+2 است. از نظر موقعیت مکانی , این پروژه از Ataakoy Marina , فاصله 1 کیلومتر , بزرگراه E-5 , با فاصله 3 کیلومتری و تونل اوراسیا با فاصله 6 کیلومتر و از فرودگاه آتاتورک با فاصله دور می شود. از 8 کیلومتر الیاس افجی , عضو شرکت ساخت و ساز داگا با توجه به این پروژه , گفت: "پروژه افزایش Prova 34 در ساحل شهر برکوی شامل 10 ساختمان است که در 7 ساختمان Risids , هتل ها و یک ساختمان مسکن توزیع شده است. خانواده 1+4 آپارتمان با مساحت 310 متر مربع و 1+5 آپارتمان با مساحت 363 متر مربع. کلیه آپارتمان های پروژه با نادیده گرفتن دریا مشخص می شوند و به یک تراس گسترده متصل می شوند. با دو آپارتمان در هر طبقه. شایان ذکر است که دیوار مشترک بین آپارتمان ها این پروژه دیوار آشپزخانه است که به مشتریان پروژه راحتی و استقلال می بخشد. "

Apartment

این پروژه در یک منطقه ساخته شده است

62000

M2

استانبول یکی از مهمترین مناطق سرمایه گذاری در جهان به طور عام و در ترکیه به طور خاص است و به منظور اطمینان از سرمایه گذاری شما اطلاعات کافی در مورد پروژه را برای شما جمع آوری کرده ایم.

باکوی

این پروژه در منطقه در حال ساخت است

فضاهای آپارتمانی در پروژه

54-719

تسجيل طلب اتصال
استانبول اروپایی

واقع در شهر

که به دلیل مجاورت با مراکز خدماتی فراوان، یکی از مهم ترین و مدرن ترین مناطق حیاتی شهر محسوب می شود که به آنها اشاره می کنیم.

مركز تسوق, بلدية, مساجد, مشفى, مدارس, اطفائية, ماركت, حديقة, مركز شرطة, مستوصف, سوق شعبي, صالون رياضي, مركز المدينة, جامعة

چرا این پروژه:  وسایل حمل و نقل زیادی در پروژه وجود دارد، مانند:

حافلة نقل, مينوبوس, موقف الحافلات

برگزارکنندگان این پروژه از برادران با نیازهای ویژه مراقبت می کنند، بنابراین خدمات زیر را برای اطمینان از آسایش آنها اختصاص داده اند.

مكان لركن السيارة, مصعد, مدخل, حديقة, مرحاض, مسبح

ویژگی های پروژه خارجی
ویژگی های داخلی آپارتمان ها
Elegant Living Room

نقشه های داخلی آپارتمان