top of page

Heading 2

آپارتمان برای فروش در استانبول اروپایی

381 نتائج البحث الحالية

املاک و مستغلات برای فروش در شهر اروپایی استانبول

Turkish Flag on Apartment Balcony
جستجوکردن
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wooden Stairs

نمایش دادن محتوا
مخفی کردن محتوا

اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید جستجوی املاک و مستغلات برای فروش در قسمت اروپایی استانبول گزینه بسیار مناسبی است، به خصوص اگر هدف شما سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه باشد، جایی که به دلیل پتانسیل نامحدودی که دارد می توانید بازدهی سود بالایی در مناطق مدرن با طراحی متفاوت داشته باشید.


نگاهی کوتاه به استانبول اروپایی :

در ادامه می خواهیم به صورت مختصر تفاوت بین بخش اروپایی استانبول با آسیایی را بررسی کنیم.

اول: در بخش اروپایی، به لطف گسترش بسیاری از شرکت ‌های مهم داخلی و بین ‌المللی و فراوانی مناطق صنعتی، می‌توانید ده‌ ها فرصت شغلی ممتاز در زمینه ‌ها و تخصص ‌های مختلف که متناسب با تمایلات، اهداف و تخصص دانشگاهی شماست را پیدا کنید.

دوم: قسمت اروپایی استانبول شامل بسیاری از مکان های تفریحی متمایز و مقاصد گردشگری متنوعی است که گردشگران را از کشورهای مختلف جهان جذب می کند.

سوم: پروژه های ملکی و سرمایه گذاری زیادی در آن پیدا خواهید کرد، بنابراین زیاد جستجو نخواهید کرد، زیرا بسیاری از شرکت های ساختمانی در حال ساخت مجتمع های لوکس با چشم انداز دریا و مشخصات مدرن هستند.

چهارم: سمت اروپایی استانبول یکی از بزرگترین فرودگاه های جهان(فرودگاه جدید استانبول) را در خود جای داده است که از نظر سرمایه گذاری در ترکیه ارزش مهمی به آن بخشیده است و املاک و مستغلات در نزدیکی آن به فرصتی طلایی برای کسانی تبدیل شده است که به دنبال سود فراوان هستند.


پنجم: در حال حاضر، کار برای ساخت یکی از بزرگترین پروژه های زیربنایی در آن، کانال آب جدید استانبول، در حال انجام است که تأثیر زیادی بر بخش املاک و مستغلات در ترکیه در شهر استانبول خواهد داشت.


مهم ترین مناطق بخش اروپایی استانبول :

اگر تصمیم به جستجوی املاک و مستغلات برای فروش در قسمت اروپایی استانبول داشته باشید، متوجه خواهید شد که مناطق زیادی برای انتخاب وجود دارد که از معروف ترین آن ها می توان به مناطق زیر اشاره کرد.


بیلیک دوزو :

منطقه بیلیک دوزو یکی از معرف ترین مناطق استانبول است، زیرا به مقصد بسیاری از سرمایه گذارانی تبدیل شده است که مایل به سرمایه گذاری در املاک مسکونی و تجاری هستند.

با وجود کاهش اخیر قیمت ها در این منطقه، در حال حاضر شاهد افزایش آشکار است. بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه هستید، فرصت‌ های بسیار خوبی برای دستیابی به بازدهی مطلوب از سرمایه ‌تان وجود دارد و مرحله تملک آن تنها نشان‌دهنده این است که سرمایه‌گذاری مطمئن و ثمربخش است، و صحت آن را نسبت تقاضا مشخص می کند. علاوه بر این، فرصت ‌های لیزینگ در این منطقه زیاد است که می‌تواند سرمایه‌گذاران را از بازدهی عالی اطمینان دهد.


باشاک شهیر :