top of page

Heading 2

املاک آسیایی استانبول

212 نتائج البحث الحالية

آپارتمان برای فروش در استانبول آسیایی

Turkish Flag on Apartment Balcony
جستجوکردن
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wooden Stairs

نمایش دادن محتوا
مخفی کردن محتوا

آپارتمان برای فروش در استانبول آسیایی

آیا تاکنون در جستجوی ملک در استانبول به بخش آسیایی نیز فکر کرده اید؟ چرا که شما می توانید گزینه های انتخابی گسترده با امتیازات متفاوتی را در این بخش پیدا کنید. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا در مورد مناسب ترین مناطق این بخش و جزئیاتی که شما را علاقه به دانستن آن ها دارید، صحبت کنیم.


چرا خرید املاک در قسمت آسیایی استانبول؟

  • این بخش شهر بر خلاف بخش دیگر آرام تر و تراکم جمعیت آن کمتر است.

  • زیرساخت ها در این قسمت از شهر شاهد پیشرفت بزرگ و قابل توجهی است و یکی از معروف ترین پروژه های در حال ساخت مرکز مالی استانبول در آتاشهیر است.

  • قیمت آپارتمان در استانبول آسیایی کمتر از قسمت اروپایی است، بنابراین برای کسانی که بودجه محدودی دارند مناسب تر است.

  • به راحتی می توانید آپارتمانی با مناظر متفاوت از دریا و فضای سرسبز پیدا کنید.

  • در صورت نداشتن قیمت کامل ملک، می توانید خرید آپارتمان در حال ساخت و یا خرید اقساطی آپارتمان را انتخاب کنید، زیرا این قیمت ها بسیار مناسب و کمتر از قیمت آپارتمان های آماده هستند.

  • مجتمع های مسکونی لوکس زیادی در قسمت آسیایی استانبول گسترده شده اند، بنابراین می توانید یک آپارتمان متمایز و استثنایی داشته باشید.

  • آینده سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه در بخش آسیایی امیدوار کننده است و بنابراین می توانید پروژه خود را اکنون با هزینه های متوسط ​​خریداری کنید و در روزهای آینده منتظر سود باشید.

بازم به ذکر است که قیمت ملک با توجه به تراکم بالای جمعیت و فصول شلوغ گردشگری دچار نوسان می شود.


عوامل تعیین کننده قیمت آپارتمان در استانبول آسیایی :

از چندین عامل مهم که تعیین کننده قیمت آپارتمان در استانبول آسیایی هستند می توان به موقعیت جغرافیایی، وضعیت ملک اشاره کرد و همچنین قیمت ها با در دسترس بودن امکانات عمومی و سایر خدمات مانند حمل و نقل، مدارس و بیمارستان ها مرتبط هستند. متراژ و طراحی ملک و نوع نمای آن نیز بر ارزش آن تأثیر می گذارد. علاوه بر این ها، گزارش ‌های املاک، گواهی ‌های دولتی برای ملک، سوابق مالکیت و اسناد فروش می ‌توانند بر قیمت تأثیر بگذارد و قیمت عادلانه ملک را مورد بحث قرار دهد و در نهایت، سرمایه ‌گذاری شرکت ‌ها در املاک منطقه و توسعه پروژه ‌های بزرگ می ‌تواند بر قیمت املاک در بخش آسیایی استانبول تأثیر گذار باشند.


کدام مناطق استانبول آسیایی برای خرید ملک مناسب هستند؟

در ادامه در مورد مناطق مهم استانبول آسیایی و مزایای خرید ملک در این مناطق را بررسی می کنیم.