top of page

Heading 2

املاک آنتالیا

33 نتائج البحث الحالية

املاک و مستغلات برای فروش در شهر آنتالیا

Turkish Flag on Apartment Balcony
جستجوکردن
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wooden Stairs

سرمایه گذاری املاک در آنتالیا .. یک ایده عالی

نمایش دادن محتوا
مخفی کردن محتوا

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در آنتالیا به یک ایده محبوب در بین بسیاری از سرمایه گذارانی تبدیل شده است که به دنبال سرمایه گذاری در بخش املاک ترکیه هستند، به ویژه پس از آشنایی با مزایای زندگی و ثبات در آنتالیا، این منطقه دارای امکانات بسیاری است و خدماتی که برای جذب بازرگانان ارشد علاقه مند به سرمایه گذاری املاک در بازار املاک در ترکیه از سراسر جهان کار می کنند و علاوه بر این، در سال های اخیر، آنتالیا شاهد رشد فوق العاده ای در بخش املاک و مستغلات بوده است که آن را به یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری بدون تردید تبدیل کرده است.

از طریق این مقاله با مزیت های سرمایه گذاری املاک در زمین های منطقه آنتالیا و مهم ترین نکاتی که به شما در موفقیت فرآیند سرمایه گذاری کمک می کند آشنا می شویم.


آنتالیا در کجا واقع شده است؟

منطقه آنتالیا در جنوب غربی ترکیه و در خلیجی در سواحل مدیترانه واقع شده است، علاوه بر آن با پایتخت آنکارا حدود 518 کیلومتر و با استانبول 729 کیلومتر فاصله دارد و با مناطق مرسین و کرمان از شرق، از شمال شرق توسط ایالت قونیه، از شمال توسط مناطق اسپارتا و بودرو، از غرب توسط ایالت مولا و از جنوب توسط دریای مدیترانه هم مرز است.


انگیزه های سرمایه گذاری املاک در آنتالیا :

دلایل و انگیزه های زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی و عرب را برای سرمایه گذاری در املاک در آنتالیا ترغیب می کند و از طریق بندهای زیر با این دلایل که منجر به هجوم سرمایه گذاران به بخش املاک در آنتالیا شد آشنا می شویم.

1. منطقه آنتالیا یک مقصد گردشگری محبوب توسط گردشگران و بازدیدکنندگان روسی است که آن را به مکانی ایده آل برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه تبدیل می کند.

2. امکان اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری ملکی در آنتالیا با حداقل مبلغ 400 هزار دلار آمریکا.

3. در صورتی می توان اقامت ملکی را دریافت کرد که سرمایه گذار ملکی به ارزش 75000 دلار خریداری کند و به تمام اعضای خانواده خود اقامت دهد.

4. پس از اخذ تابعیت ترکیه می توان برای اخذ پاسپورت ترکیه که یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان است درخواست داد.

5. آنتالیا با زیرساخت های قوی و خدمات پیشرفته متمایز است، زیرا شامل بسیاری از شبکه های حمل و نقل عمومی است.

6. در سال های اخیر ارزش املاک و مستغلات در منطقه افزایش یافته است و آنتالیا را به یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

7. آنتالیا یکی از مناطق غنی از بیمارستان ها، مراکز درمانی، داروخانه های محلی و موسسات بهداشتی است که بهترین خدمات و آخرین فناوری ها را ارائه می دهد.

8. شامل انواع املاک و مستغلات در ترکیه است که می توانید ویلا، پنت هاوس، تریپلکس، استودیو آپارتمان و هتل آپارتمان خریداری کنید.

9. املاک در آنتالیا در مقایسه با سایر نقاط اروپا ارزان است.

10. شامل بسیاری از مراکز تجاری و مراکز خرید بزرگ است که روزانه گردشگران را به خود جذب می کند.

11. آنتالیا به عنوان خانه بسیاری از جاذبه های گردشگری، فعالیت های فرهنگی و محله های باستان شناسی به سبک باستانی شناخته می شود.