top of page

سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه

عقارات-تركيا--كتاليا.jpg

بسیاری از مردم به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه فکر می کنند. در این مقاله مراحل سرمایه گذاری در املاک را به شما نشان می دهیم ...

مهمترین مراحل سرمایه گذاری املاک در ترکیه

راهنمای مراحل سرمایه گذاری املاک در ترکیه توسط املاک کاتالیا ارائه شده است.

نکات املاک کاتالیا برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات


مراحل سرمایه گذاری ملکی در ترکیه چیست؟

پس از نرخ بالای خرید و تقاضای ملک در ترکیه به ویژه استانبول و وقوع رونق کیفی املاک در بازار املاک ترکیه در خصوص خرید اتباع خارجی، که پس از اصلاحات ترکیه در سال 2012 در قانون مربوط به خرید ملک توسط خارجی ها در ترکیه رخ داد و با توجه به عملکرد کیفی ایجاد شده توسط بازار املاک و مستغلات ترکیه، که توسط داده های سازمان آمار ترکیه و داده های چندین سازمان اقتصادی بین المللی نشان داده شده است، بازار املاک ترکیه طی ده سال گذشته ثابت کرده است که یکی از بهترین زمینه های سرمایه گذاری در ترکیه، با عملکرد بهتر در زمینه های مختلف است.

بنابراین لازم بود که شرکت املاک کاتالیا با تجربه شناخته شده خود در بازار املاک ترکیه کمک کند و از طریق آن به سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در املاک در ترکیه هستند مهمترین اقداماتی را که باید انجام شود برای اطمینان خاطر از سرمایه گذاری شان بیان کند.


مهمترین مراحل برای سرمایه گذاری موفق املاک در ترکیه

1. بررسی واقعیت بازار املاک و مستغلات ترکیه:

سرمایه گذاران قبل از هر اقدامی در زمینه های مختلف سرمایه گذاری باید واقعیت بازار در این زمینه را به دقت مطالعه کنند و این امر در مورد بازار املاک ترکیه به عنوان یک زمینه سرمایه گذاری گسترده صدق می کند.

با توجه به این موضوع، کسانی که مایل به سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات ترکیه هستند، باید بازار را مطالعه کنند، مزایا و ابعاد آن را بشناسند و به عنوان اولین قدم برای یک سرمایه گذاری موفق، با آن آشنا شوند تا بتوانند مناسب ترین، مطمئن ترین انتخاب سودآور را داشته باشند.


برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه هستند، هنگام مطالعه واقعیت بازار املاک ترکیه، باید موارد زیر را بدانند:

آشنایی با مبانی حقوقی سرمایه گذاری، خرید و فروش ملک در ترکیه

نگاهی به عملکرد بازار املاک ترکیه

نظارت بر عوامل موثر بر بازار املاک و مستغلات ترکیه

کسب اطلاعات در مورد پروژه های زیرساختی آینده که مستقیماً بر بازار املاک و مستغلات تأثیر می گذارد


2. تعیین استراتژی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات:

پس از مطالعه واقعیت بازار املاک ترکیه، سرمایه گذاران باید شروع به توسعه استراتژی سرمایه گذاری که با تعریف بودجه تخصیص یافته و دوره زمانی که سرمایه گذار می خواهد شروع به کسب سود کند 

از آنجایی که سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات ترکیه به اندازه بودجه تخصیص یافته مرتبط است، علاوه بر مدت زمانی که سرمایه گذار می خواهد سرمایه گذاری بلند مدت، کوتاه مدت یا میان مدت داشته باشد.


3. انتخاب مشاور املاک:

شرکت های املاک(مشاوران املاک) رکن اساسی در فرآیند بازاریابی در بازار املاک ترکیه محسوب می شوند و بنابراین کسانی که مایل به سرمایه گذاری در بازار املاک ترکیه هستند باید با این شرکت ها برخورد کنند.

این شرکت ها علاوه بر تخصص در بازار املاک ترکیه، در مزایا و قابلیت های خود متفاوت هستند، جایی که سرمایه گذار باید با دقت و به درستی شرکت هایی را انتخاب کند که شهرت خوب و بیشترین تجربه را داشته باشند تا سرمایه گذاری امن در املاک را به دست آورند.


برای یافتن مناسب ترین مشاور املاک در ترکیه باید مجموعه ای از ویژگی هایی که باید در این شرکت ها وجود داشته باشد بررسی شود:

چقدر کار قانونی است(اینکه شرکت دارای مجوز قانونی کار صادر شده از دولت ترکیه برای کار در زمینه املاک است)

• همکاری شرکت با مشتریان قبلی

• مدت زمان کار و تجربه شرکت در بازار املاک ترکیه 

• تعداد پروژه ها و کیفیت فرصت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات ارائه شده توسط شرکت

• کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت

شرکت املاک کاتالیا شرایط ذکر شده را دارد و با تجربه 8 ساله خود در بازار املاک آماده ارائه بهترین خدمات به شماست، برای تماس با ما به آدرس https://www.kataliaproperty.com/katalia-services-lp مراجعه کنید.


4. بهترین شهر ترکیه برای سرمایه گذاری در املاک را انتخاب کنید:

شهر در ترکیه عامل مهمی در تصمیم گیری سرمایه گذاری املاک در این کشور است و این امر علاوه بر ماهیت و کیفیت سرمایه گذاری به بودجه مالی تعیین شده توسط سرمایه گذار مربوط می شود.

به عنوان مثال، زمانی که سرمایه‌گذاری می‌خواهد در املاک مسکونی سرمایه‌گذاری کند، ترجیح می‌دهد در استانبول خرید کند، با در نظر گرفتن اینکه املاک در استانبول گران‌تر از سایر ایالت‌های ترکیه است، اما از نظر بازده اجاره بالاتر و فروش مجدد آن با حاشیه سود بالاتری است.


5. مناسب ترین منطقه در شهر را تعیین کنید:

این مرحله از مرحله قبل شروع می شود، با همان اهداف و بودجه تعیین شده توسط سرمایه گذار و اگر هدف سرمایه گذاری در املاک مسکونی ترکیه مانند مثال قبل باشد، سرمایه گذار باید شهر استانبول را به عنوان بهترین گزینه انتخاب کند و سپس منطقه آن مانند کایتانه بیلیکدوزو و... را بررسی کند.

این امر مانع از وجود گزینه های مختلف دیگر متناسب با بودجه متفاوت مشتریان نمی شود، زیرا بازار املاک و مستغلات به عنوان یک بازار منعطف و بزرگ شناخته می شود که گزینه های زیادی که نیازهای همه سرمایه گذاران خارجی و داخلی را برآورده می کند ارائه می دهد.


6. گزارش از زمان و مرحله خرید ملک:

برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه هستند تفاوت زیادی ایجاد می کند، زیرا املاک در مرحله پیش از ساخت با قیمت های پایین تری نسبت به املاک در حال ساخت است و قیمت املاک در حال ساخت کمتر از قیمت های آماده است.


7. اتخاذ تصمیم نهایی و شروع مرحله اجرا:

این مرحله نقطه اوج تمام مراحل قبلی است که با تصمیم گیری برای خرید ملک مناسب و شروع موفقیت آمیز طرح سرمایه گذاری شما در ترکیه، به درستی طی شده است.


نکاتی از املاک کاتالیا برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات در ترکیه

شاید بزرگ ترین توصیه ای که املاک کاتالیا به کسانی که مایل به سرمایه گذاری در بازار املاک ترکیه هستند ارائه می دهد این است که سرمایه گذار به محض برقراری ارتباط با تیم کاتالیا، تمام مراحل قبلی را کوتاه و آسان تر می کند.

تیم شرکت املاک کاتالیا با بیش از 8 سال تجربه در بازار املاک ترکیه، با ارائه خدمات کامل و فرصت های سودآور موجود در استانبول در کنار سرمایه گذاران است تا انتخابی سودآور را داشته باشند. 


bottom of page